Partnerzy

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr n.med. ANNA MARKOWICZ
specjalista medycyny estetycznej

Anna Markowicz – ukończyła studia medyczne na  wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Nefrologii w Zabrzu, gdzie w ramach studiów doktoranckich prowadzi działalność naukową oraz zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego i Stomatologii.

Ukończyła też studia podyplomowe z zakresu zarządzania służbą zdrowia.

Od 2012 r. z powodzeniem prowadzi własną praktykę lekarską, specjalizującą się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

Swoje kwalifikacje systematycznie podnosi uczestnicząc w licznych kursach promujących najnowocześniejsze metody przeciwdziałania starzeniu.

DIETETYK

mgr SONIA PRZYBYŁO
dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka

Sonia Przybyło – specjalista ds. żywienia, dietetyk. Jest absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka ze specjalizacją z dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się ustalaniem diety w sporcie oraz w wielu jednostkach chorobowych, zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Wybrała zawód dietetyka, ponieważ lubi pracę z ludźmi oraz wierzy, że zdrowe i świadome odżywianie jest kluczem do dobrego samopoczucia, dlatego na co dzień stara się namawiać do tego innych.