Laseroterapia – laserowe usuwanie blizn i usuwanie rozstępów Katowice

Laser Frakcyjny CO2 Katowice – Jako jedynie na śląsku posiadamy dodatkowo maszynę chłodzącą która eliminuje ból podczas zabiegu!

depilacja laserowa zabrze

Nowoczesna i zaawansowana technologia lasera frakcyjnego CO2 o długości fali 10600 nm, służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry, odmłodzenia, odbudowy kolagenu i likwidacji blizn po trądziku, keloidów, blizn pooparzeniowych i rozstępów. Laser CO2 reprezentuje grupę laserów frakcyjnych CO2 ablacyjnych. Podczas jednej sesji, działanie lasera CO2 umożliwia wygładzenie blizn, rozszerzonych porów, zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz resurfacing skóry. Dochodzi także do długotrwałej stymulacji pomagającej w tworzeniu się nowego kolagenu. Do osiągnięcia zadowalającego efektu wystarczy wykonanie jednego zabiegu laserowego, ewentualnie proponowane są 2-3 zabiegi laserem frakcyjnym CO2 w przypadku bardzo głębokich bruzd, blizn potrądzikowych lub dużego zwiotczenia skóry.

Zabieg laserem frakcyjnym jest stosunkowo bezpieczny, ale jak każdy inny zabieg medyczny, wiąże się z pewnym ryzykiem. Ryzyko powikłań, takich jak infekcje, blizny, obrzęk i zaczerwienienie skóry, może być minimalizowane przez odpowiednie przygotowanie i ścisłe przestrzeganie zaleceń lekarza.

Nowoczesny zabieg laserem frakcyjnym - laser Katowice i Zabrze

Nowoczesny laser frakcyjny to innowacyjne narzędzie, które umożliwia poprawę wyglądu skóry za pomocą precyzyjnego działania na wybrane obszary. Oferuje on szereg korzyści, w tym minimalny czas rekonwalescencji, skuteczność i wysoką precyzję działania. Jednym z najważniejszych atutów nowoczesnego lasera frakcyjnego jest fakt, że działa on na zasadzie frakcjonowania promienia laserowego. Oznacza to, że w trakcie zabiegu laserowego, energia lasera jest skupiona na mikroskopijnych obszarach skóry, pozostawiając nienaruszoną tkankę wokół tych obszarów. Dzięki temu zabieg laserem frakcyjnym jest znacznie mniej inwazyjny niż tradycyjny laser, a jednocześnie zapewnia wysoką skuteczność w redukcji defektów skórnych. Wśród nowoczesnych urządzeń kosmetycznych szczególne miejsce zajmują te, które mogą zagwarantować wszechstronne, kompleksowe działanie i potwierdzone efekty. W przypadku zmarszczek, pozbawionej jędrności skóry, blizn, rozstępów, zmian pigmentowych korzysta się z laserów frakcyjnych. To urządzenia, które posiadają wiele zastosowań, od odmładzania skóry po redukcję poważnych niedoskonałości. Zabiegi, w czasie których użyty ma zostać laser frakcyjny, nie wymagają znieczulenia oraz szczególnego przygotowania.

Bezpieczeństwo i gwarancja efektu - laserowe usuwanie blizn i rozstępów Katowice

Wśród nowoczesnych urządzeń kosmetycznych szczególne miejsce zajmują te, które mogą zagwarantować wszechstronne, kompleksowe działanie i potwierdzone efekty. W przypadku zmarszczek, pozbawionej jędrności skóry, blizn, rozstępów, zmian pigmentowych korzysta się z laserów frakcyjnych. To urządzenia, które posiadają wiele zastosowań, od odmładzania skóry po redukcję poważnych niedoskonałości. Zabiegi, w czasie których użyty ma zostać laser frakcyjny, nie wymagają znieczulenia oraz szczególnego przygotowania.

Podczas jednej sesji, działanie lasera frakcyjnego CO2 umożliwia wygładzenie blizn, rozszerzonych porów, zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz resurfacing skóry. Dochodzi także do długotrwałej stymulacji pomagającej w tworzeniu się nowego kolagenu. Do osiągnięcia zadowalającego efektu wystarczy wykonanie jednego zabiegu laserowego, ewentualnie proponowane są 2-3 zabiegi laserem CO2 w przypadku bardzo głębokich bruzd , blizn potrądzikowych lub dużego zwiotczenia skóry.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu laserem frakcyjnym

 • resurfacing skóry (TWARZ, SZYJA, DEKOLT),
 • laserowe usuwanie blizn po trądziku,
 • laserowe usuwanie blizn pooparzeniowych,
 • blizny po zabiegach chirurgicznych,
 • przebarwienia,
 • rozszerzone pory,
 • leczenie rozstępów,
 • gruczolaki łojowe, potowe, prosaki, kaszaki,
 • włókniaki,
 • kępki żółte,
 • brodawki wirusowe.

Przeciwskazania do zabiegu laserem

 • świeża opalenizna,
 • skłonność do keloidów,
 • niektóre leki (np. retinoidy, antybiotyki),
 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • peelingi chemiczne.

Zalecenia po zabiegu laserowym

Bezpośrednio po zabiegu laserem CO2 możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk .Po zabiegu laserem CO2 należy unikać nakładania makijażu, mycia skóry ciepłą wodą, stosować kremy z filtrem. Po zabiegu laserem CO2 przez 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk. Kilka dni po zabiegu laserem CO2 występuje złuszczenie naskórka. Całkowite gojenie od 7 do 10 dni.

Zapraszamy do naszego salonu! Oferujemy laserowe usuwanie blizn oraz usuwanie rozstępów. Pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wygląd!

depilacja laserowa zabrze

Usuwanie przebarwień LASER FRAKCYJNYCO2 – przed i po

Osocze bogatopłytkowe Katowice

Laser IPL

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin już dzisiaj i nie czekaj w kolejce!
531 200 210