Oferta

Pełna oferta

Metamorfoza związana z wyglądem pociągają za sobą lawinę pozytywnych zmian na wielu innych płaszczyznach życia, dlatego tak ważne jest, aby przechodzić ten proces ze wsparciem profesjonalistów.

…ZATRZYMAĆ PIĘKNO…

Klinika Markowicz – dr n.med. Anna Markowicz, lekarz medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest działem medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i wiele innych, mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na niechirurgicznych zabiegach. Zabiegi  medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie. Medycyna estetyczna jest dziedziną medycyny rozwijającą się niezwykle dynamicznie, dlatego też nieustanne kształcenie i śledzenie przez lekarzy tej specjalności nowości dotyczących zarówno preparatów, jak i technik zabiegowych, jest niezbędne do stałego wzrostu poziomu i jakości wykonywanych usług, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań, a tym samym zwiększania zakresu wykonywanych zabiegów i ich efektywności.

Piękny wygląd dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się lepiej, a tym samym zyskujemy energię do życia. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki. Swój zawód wykonuję z niezwykłą przyjemnością, ponieważ jest on moją życiową pasją, która przeplata się z pracą na oddziale chorób wewnętrznych, diabetologii i nefrologii oraz studiami doktoranckimi na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jestem również nauczycielem akademickim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Dobro pacjenta jest dla mnie najwyższą wartością, a wszystkie zabiegi sygnowane przez Anna Markowicz!

MEDYCYNA ESTETYCZNA –  wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm potwierdza dyplom studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej ukończonych z wynikiem bardzo dobrym, liczne certyfikaty i dyplomy. Skończyłam też studia podyplomowe z zakresu zarządzania służbą zdrowia, które pozwalają  mi zadbać o pełen profesjonalizm prowadzonego przeze mnie gabinetu. Najnowsze technologie i nowoczesne preparaty światowych firm medycznych (tylko z certyfikatem CE i medical divice) sprawiają, że zabiegi są bezpieczne i możliwie mało nieinwazyjne. Zapewniamy pełną dyskrecję. Dewizą jest dbanie o piękno i zdrowie pacjentów.

W Klinice Markowicz w Zabrzu przyjmuje również doświadczony dermatolog lek. med. Jolanta Gapińska – specjalizująca się w choroba skóry dzieci i dorosłych.

Usługi kosmetologiczne: Zabrze, Gliwice

Kosmetolog w Klinice Markowicz oferuje wszechstronną opiekę, która zaczyna się już na etapie wyboru zabiegów zarówno po zabiega z zakresu medycyny estetycznej jak również dobierana po diagnozie skóry przez kosmetologa. Osoby mieszkające w okolicach Gliwic czy Zabrza mogą korzystać z najlepszej jakości: profesjonalnych kosmetyków, nowoczesnych urządzeń, specjalistycznej wiedzy kosmetologicznej. Klinika Markowicz to kompleksowa odpowiedź na potrzeby pacjentów.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin już dzisiaj i nie czekaj w kolejce!
531 200 210