Profesjonalne powiększanie i modelowanie ust – Katowice, Chorzów

Powiększanie ust KatowiceModelowanie i powiększanie ust pozwala poprawić wygląd i zwiększyć pewność siebie. Usta są przecież jednym z tych elementów urody każdego człowieka, na które zwracamy największą uwagę. Odpowiedni zabieg pozwala zniwelować wiotkość ust, poradzić sobie z ich zwężeniem oraz utratą blasku. Zabieg powiększania ust zajmuje od kilku do kilkunastu minut, a zmiany utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Warto pamiętać o tym, że możemy bezpiecznie go powtarzać – jeśli poczujemy, że usta znów tracą swoją jędrność, wystarczy umówić się na kolejną wizytę w salonie kosmetycznym.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy, który jest wykorzystywany podczas zabiegu powiększania ust, stanowi obecnie jeden z najpopularniejszych wypełniaczy stosowanych w dziedzinie medycyny estetycznej. Jego wszechstronne zastosowanie wynika przede wszystkim z właściwości. Związek ten posiada zdolność wiązania cząsteczek wody, a dodatkowo jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, gdyż nie powoduje żadnych alergii oraz stanów zapalnych.
Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego jest zabiegiem bezbolesnym, któremu mogą poddać się wszystkie osoby niezadowolone z kształtu lub rozmiaru swoich warg. Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej, w trakcie zabiegu trwającego zaledwie kilkanaście minut, można uzyskać wymarzoną wielkość oraz kształt ust. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest też polecane osobom, u których zachodzi konieczność przeprowadzenia rekonstrukcji asymetrii.
Przy pomocy preparatów zawierających kwas hialuronowy w Klinice Markowicz w Katowicach, w zależności od potrzeb możemy:

  • znacznie powiększyć lub jedynie delikatnie uwydatnić usta,
  • usunąć zmarszczki wokół ust i odmłodzić skórę tej części twarzy,
  • nawilżyć czerwień wargową,
  • poprawić kontur ust,
  • podnieść opadające kąciki.

Gwarancja pięknego kształtu

Każdy zabieg zaczyna się od wywiadu lekarskiego, by poznać oczekiwania pacjentek oraz rozpoznać ewentualne przeciwwskazania. Skóra wokół ust zostaje znieczulona przy pomocy kremu, a następnie lekarz używa żelu wypełniającego w kilku precyzyjnie wybranych miejscach. Powiększanie ust nie boli – pacjentki niekiedy odczuwają jedynie delikatne nakłucia. W Klinice Markowicz w Katowicach zabieg przeprowadzany jest w pełni profesjonalnie, przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku środków. Z propozycji tej korzystają mieszkańcy miast takich jak Chorzów czy Zabrze.