Usuwanie zmarszczek i znamion, nieoperacyjny lifting powiek

mikro plasma magvel – nieoperacyjny lifting powiek, bez skalpela!

Plazma Maglev poprzez działanie energii cieplnej stymuluje produkcję nowego kolagenu, który odpowiedzialny jest za napięcie, jędrność i elastyczność skóry poddanej zabiegowi.

Laserowe usuwanie znamion i brodawek – Zabrze

Działa precyzyjnie w obrębie naskórka nie uszkadzając przy tym skóry. Efektem działania generatora plazmy jest obkurczenie skóry co w konsekwencji prowadzi do uniesienia powiek oraz redukcji zmarszczek. Najbardziej widoczne zmiany uzyskiwane są na powiekach w przypadku wiotkiej skóry. Poprawa następuje już w trakcie zabiegu. Doskonałe i natychmiastowe efekty uzyskuje się tym zabiegiem także w przypadku drobnych zmarszczek np. kurzych łapek oraz redukcji cieni pod oczami – jest on doskonałą alternatywą dla botoksu. Efekty po zabiegu utrzymują się od 1-3 lat.

Usuwanie zmarszczek – Katowice

Laserowe usuwanie zmarszczek to skuteczny sposób na pozbycie się oznak starzenia na skórze. Zabieg polega na wykorzystaniu lasera frakcyjnego, który emituje wiązkę światła o wysokiej energii. Ta energia jest skupiona na konkretnych obszarach skóry, co pozwala na precyzyjne usunięcie oznak starzenia, takich jak zmarszczki i blizny.

Laser działa punktowo, jedynie w leczonym miejscu, bez jakiegokolwiek oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki, i najważniejsze, bez naruszania głębszych warstw skóry. Maglev należy do technik chirurgii nieablacyjnej, nie wykorzystującej skalpela czy energii lasera, aby usunąć nadmiar skóry, co eliminuje wiele stresu dla pacjenta oraz możliwych komplikacji takich interwencji. Ta technika pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym, tzn. że operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu podczas zabiegu i na bieżąco obserwować efekty swojej pracy. Podczas zabiegu wykonuje się niewielkie punkty na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Maglev (każdy w odległości ok. 0,6 mm jeden od drugiego), pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Podczas działania mikro wiązki plazmy na skórę pacjenta dochodzi do sublimacji, czyli odparowania zewnętrznych warstw naskórka, która powoduje silne napięcie skóry na obszarze poddanym zabiegowi. Efektem tego jest obkurczenie skóry na leczonym obszarze, co w konsekwencji prowadzi do uniesienia powiek oraz redukcji zmarszczek bez krwawienia i uszkodzenia otaczających tkanek.

Jedną z głównych zalet laserowego usuwania zmarszczek jest to, że zabieg jest szybki i bezbolesny. W zależności od obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi, zabieg trwa od 15 do 30 minut. Pacjent może odczuwać tylko lekkie pieczenie podczas zabiegu, które jest zwykle znoszone bez problemu.

Kolejną zaletą jest to, że laserowe usuwanie zmarszczek jest skuteczne. Zabieg pozwala na znaczne zmniejszenie głębokości zmarszczek, a także poprawę jędrności i napięcia skóry. Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, a pełny efekt jest widoczny po kilku tygodniach.

Zasosowanie

 • nieablacyjna korekta powieki górnej i dolnej (blefaroplastyka) – lifting twarzy i szyi,
 • redukcja płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie,
 • redukcja zmarszczek wokół ust i tzw. „zmarszczek palacza”,
 • redukcja przebarwień skóry,
 • likwidacja blizn i rozstępów,
 • skóra potrądzikowa oraz wspomagająco w leczeniu trądziku,
 • usuwanie znamion, brodawek, kurzajek, teleangiektazji, plam soczewicowatych, włókniaków, keloidów.

PRZECIWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:

 • schorzenia skóry,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym,
 • ciąża i okres karmienia piersią.

Objawy niepożądanie

Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie strupki, które utrzymują się 5-7 dni. Drugiego i trzeciego dnia możliwe jest wystąpienie niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia okolicy poddanej zabiegowi.