Laserowe usuwanie naczynek

ZAMYKANIE NACZYNEK, TELEANGIEKTAZJI, PAJĄCZKÓW NACZYNIOWYCH NA TWARZY, DEKOLCIE, TUŁOWIU, KOŃCZYNACH

Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne na twarzy to poważny problem medyczny i estetyczny dla wielu kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zamykanie ich za pomocą zaawansowanej i skutecznej technologii za pomocą lasera diodowego naczyniowego SpiderVein.

Trądzik różowaty, naczyniaki, pajączki oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, stanowią źródło dyskomfortu psychicznego. Obniżone poczucie atrakcyjności u wielu pacjentów rzutuje na całokształt ich życia – od osobistego po zawodowe.

JAKIE SĄ ZALETY LASEROWEGO ZAMYKANIA NACZYNEK?

Metodą laserowego zamykania naczynek możliwe jest korygowanie różnego rodzaju zmian naczyniowych pozwalających na uzyskanie satysfakcjonującego efektu estetycznego. Samopoczucie oraz samoocena pacjentów także ulega znacznej poprawie. Zabieg obarczony jest niskim ryzykiem powikłań i należy do bezpiecznych sposobów radzenia sobie z problemami niedoskonałości skórnych. Zamykanie naczyń na nogach stanowi atrakcyjną alternatywę dla skleroterapii. W zależności od konkretnego przypadku konieczne jest wykonanie od jednego do kilku zabiegów rozłożonych w kilkutygodniowych odstępach czasu. Dużą zaletą tej metody jest jej mała bolesność – pacjenci zazwyczaj odczuwają tylko pieczenie, które nie jest jednak bardzo dotkliwe. Wprawdzie po zabiegu mogą pojawić się obrzęki lub zasinienia, ale zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin ewentualnie dni.

Na czym polega laserowe usuwanie i zamykanie naczynek – laser diodowy Katowice

Laser naczyniowy jest jednym z popularnych sposobów leczenia naczynek na twarzy i ciele. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda, która polega na emitowaniu światła lasera o określonej długości fali, które jest absorbowane przez hemoglobinę znajdującą się w naczyniach krwionośnych. Ta absorpcja powoduje koagulację i zamknięcie naczynia.

Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne na twarzy to poważny problem medyczny i estetyczny dla wielu kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zamykanie ich za pomocą zaawansowanej i skutecznej technologii jaką jest radiotermoliza za pomocą lasera diodowego naczyniowego SpiderVein.

Laser naczyniowy gwarantuje 100% bezpieczeństwo.