I – ZABIEG GENEO+ pielęgnacja skóry 3 w 1 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. II – Oczyszczanie wodorowe twarzy

ZABIEG GENEO+

 RABAT 300zł

Zabieg Geneo – pielęgnacja skóry 3 w 1
Trzy w jednym dla jeszcze skuteczniejszej pielęgnacji skóry ??
OSIĄGNIJ NATYCHMIASTOWY EFEKT IDEALNIE JEDWABISTEJ SKÓRY!

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, która polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włoskowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. Geneo™ jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

Metoda ta zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy. W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, zabieg występuje w dwóch wersjach: NeoRevive® i NeoBright®.

Wskazania:

✨ skóra szara pozbawiona blasku
✨ skóra odwodniona
✨ redukcja zmarszczek
✨ zwężenie porów
✨ poprawa gęstości skóry
✨ dotlenienie
✨ wyrównanie kolorytu skóry

Przeciwwskazania:

? choroby nowotworowe
? ciąża lub karmienie
? wszelkie aktywne zmiany na skórze: egzema, ? wysypka, obrzęk, przerwana ciągłość skóry, oparzenia, aktywny trądzik, łuszczyca, aktywna opryszczka
? cukrzyca
? zaburzenia krążenia.

Efekty zabiegu:

⭐️ NeoRevive® ⭐️
Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
Zmniejszenie porów
Poprawa gęstości i odżywienia skóry
Poprawa gęstości i odżywienia skóry

⭐️ NeoBright® ⭐️
Usuwanie przebarwień
Rozświetlenie i promienny wygląd skóry
Naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry
Wyrównanie kolorytu

II – Oczyszczanie wodorowe 6w1 FACIAL SKIN SPA

cena Promocja – 300 zł

linia
Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
Poprawa gęstości i odżywienia skóry
Zmniejszenie porów
zatrzymanie procesu starzenia
Zwiększa elastyczność skóry i poprawia krążenie
Zmniejsza ogólne zaczerwienienia i naczynka